Fontos, hogy az a szó illetve szókapcsolat, amire szeretnénk, hogy a honlapunk találatként kerüljön elő, szerepeljen oldalaink szövegében. Pontosan az. Az, amit a gépe elé ülve és a mi termékünkre vágyódva, begépel leendő vásárlónk a kereső kis űrlapjába. Ha nem az a szó lesz amit begépel, mint a amit mi írtunk a szövegünkbe - elveszítettünk egy vásárlót.
Az a szó - már ha jelen esetben abból indulunk ki, hogy világító jégkockát keres leendő vásárlónk -, hogy
Ez azt jelenti, hogy egy-egy oldalt igazából két célközönségnek kell mefogalmaznunk. Az egyik - és nyilván a fontosabbik - a humán látogatóink köre, a másik a robotoké. Mindkettő mást szeret – tehát kompromisszumot kell kötnünk a szöveges tartalom tekintetében.
Az emberek jobb szeretik a tömören, röviden megfogalmazott gondolatokat, míg a robotok a bő lére eresztett szövegeket kedvelik inkább. Az emberek nem szeretik a szócséplést, a robotok pedig akkor fogják oldalunkat előre sorolni egy szókapcsolatra keresve, ha az a szövegben minél több ízben szerepel (méghozzá ugyanolyan formában).
Bulikon rendezvényeken sokszor probléma a saját pohár megtalálása ebben is segítség lehet ha színes világító jégkocka villog a poharunkban - most már csak a színt kell megjegyeznünk :)
Pohárba tétel elött oda köll kocintani az asztalhoz és világit. Ezért is hívjuk úgy: világító jégkocka.
Nem csak világít, hanem igény esetén villog is, ráadásul több színben!
Világító jégkocka bolt itt, vagy itt vagy itt http://www.szanalmas.hu vagy itt.
Akár online is megrendelhető jégkocka - egyenesen műanyagból.
(de izlésesen világító)
Mi is a fénykocka valójában?
Az időtükrök olyan időhullám felszínek, hártyaszerű rétegek, melyek egy forrásból, két külön időpillanatban kerültek kibocsátásra, de a forrás sebes mozgása miatt (körpálya) fizikailag egy helyre esnek, különleges interferenciát hozva létre. Gyakorlatilag itt, egy eszményien vékony felszínen egyszerre két különböző időpillanat van jelen. Szemléletes hasonlattal élve, mintha egy papírlap egyik oldalán hétfő lenne, a másikon pedig szerda. Ez a felszínjelenség csak nagyon szűk tartományban jön létre, tehát az időtükrök alulról folyamatosan keletkeznek, és felfelé áradva azonnal elmállanak, szétesnek a hullámtérben. Mivel a keletkezési helyük az őket kibocsátó forrás pozíciójától függ, azt pedig az összes többi időforrás saját hullámtere állandóan perturbálja, ezért az időtükrök is folytonosan remegnek, vibrálnak a részecske felszínén.
Az anyagi rendszerek megfoghatósága pontosan abban rejlik, hogy az időtükör felületének ütközõ időforrások nem képesek áthatolni rajta. Ez szó szerint egy abszolút áthatolhatatlan, száz százalékosan tükröző, keménynek mutatkozó felszín, amelyről mind a többi részecskék, mind a fénykvantumok és egyéb időforrás rendszerek egyszerűen lepattannak.
A fénykvantumok mérete eltörpül a neutronéhoz képest. A fotinót hét tachion kelti ciklikusan körbemásolódva, egy nyolc forráshellyel rendelkező szimmetriában.